A szeretet „logikája”

A szeretet „logikája”

A gyermeki szeretet logikája: szeretek, mert szeretnek. Az érett szeretet logikája: szeretnek, mert szeretek. Azért nem felnőttnek hívom ez utóbbit, mert ehhez tudatosság szükséges, és nincs életkorhoz kötve. (Ami a biológiai kort jelenti.)

olvass tovább
Önismereti feltárások

Önismereti feltárások

Ezt a párbeszédet máshonnan ollóztam, kitörölve rajtam kívül a benne résztvevőket. A terápia hasznáról, az önismereti feltárásokról, az energia blokk oldásáról beszélgettünk. Azt gondolom hasznos lehet itt. Mert vannak akik felelősséget vállalnak az állapotukért, és tenni is akarnak érte! Hála nektek! 🙂

Olvass tovább
Titkok, elhallgatások, félelmek

Titkok, elhallgatások, félelmek

Ismét mozgalmas heten vagyok túl. Megállapítom, hogy ha eddig százszorosan gondoltam azt, hogy beszélni, kommunikálni kell, akkor a jövőben ezerszeresen fogom. Aki csak hozzám fordul mindenkinek tanácsolom ne szorongassa, ne halogassa azt az érzést, gondolatot amitől nem tud szabadulni, mert esetleg ahhoz szoktatták otthon a családban, hogy tűrni kell, és titkolózni. Nem derülhet ki más eleinte, ha valaki elkezd őszintén kommunikálni, mint az, hogy amit eddig igaznak gondolt az hamis.

További a cikkhez

Az oldalon cookiekat használunk, hogy a jövőben minél személyre szabottabb tartalmakat készíthessünk Neked. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás