Szerző: Ország Erika | jan 13, 2019 | Önismeret
A gyermeki szeretet logikája: szeretek, mert szeretnek. Az érett szeretet logikája: szeretnek, mert szeretek. Azért nem felnőttnek hívom ez utóbbit, mert ehhez tudatosság szükséges, és nincs életkorhoz kötve. (Ami a biológiai kort jelenti.)
olvass tovább
Szerző: Ország Erika | dec 31, 2018 | Önismeret, Terápia
Ezt a párbeszédet máshonnan ollóztam, kitörölve rajtam kívül a benne résztvevőket. A terápia hasznáról, az önismereti feltárásokról, az energia blokk oldásáról beszélgettünk. Azt gondolom hasznos lehet itt. Mert vannak akik felelősséget vállalnak az állapotukért, és tenni is akarnak érte! Hála nektek! 🙂
Olvass tovább
Szerző: Ország Erika | dec 28, 2018 | Önismeret
„Mit értünk természetesség alatt? Mert lehet az ösztön tudatalatti szint ami 98% általánosan, vagy nevesíthetjük személyre szabottan, ami kialakul az első 7 év alatt és ekkor a 2% is hozzájön, ami a logikus mechanikus megszokott gondolkodás.”
Olvass tovább
Szerző: Ország Erika | dec 23, 2018 | Önismeret
Nézzétek el nekem, hogy nem a szokványos ünnepi szöveget írom, hanem inkább megköszönjem az éves munkát amit magatokba fektettetek. Én amikor segíteni akarok nektek sem a szokványos módon teszem.
Olvass tovább
Szerző: Ország Erika | dec 17, 2018 | Önismeret
Az alábbi videóban szereplő utolsó kérdezővel kapcsolatosan szólnék hozzá, a szexről van szó.
További a cikkhez
Szerző: Ország Erika | dec 8, 2018 | Önismeret
Ismét mozgalmas heten vagyok túl. Megállapítom, hogy ha eddig százszorosan gondoltam azt, hogy beszélni, kommunikálni kell, akkor a jövőben ezerszeresen fogom. Aki csak hozzám fordul mindenkinek tanácsolom ne szorongassa, ne halogassa azt az érzést, gondolatot amitől nem tud szabadulni, mert esetleg ahhoz szoktatták otthon a családban, hogy tűrni kell, és titkolózni. Nem derülhet ki más eleinte, ha valaki elkezd őszintén kommunikálni, mint az, hogy amit eddig igaznak gondolt az hamis.
További a cikkhez